Reklamı Geç
5 saniye kaldı

Son Dakika Spor Haberleri Manisa'nın Haber Sitesinde

  • Dolar 9.6152
  • Euro 11.1726
  • GR ALTIN 557.97
  • ÇEYREK 916.95

Ziraat Türkiye Kupası'nda tur atlayanlar

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. eleme turunun heyecanı yaşanıyor. İşte sonuçlar ve tur sevinci yaşayan takımlar...

Ziraat Türkiye Kupası'nda tur atlayanlar
  • 30 Eylül 2021, Perşembe 9:27

Ziraat Türkiye Kupası'nda heyecan 2. eleme turuyla devam ediyor.

Rakiplerine üstünlük kuran Arnavutköy Belediyespor, Karbel Karaköprü Belediyespor, Nevşehir Belediyespor, Belediye Derincespor, Edirnespor, Bitexen Düzcespor, Çankaya, Yomraspor, Ağrı 1970, Artvin Hopaspor, Ceyhanspor, Fatsa Belediyespor, Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor, 68 Aksaray Belediyespor, Çarşambaspor, Bergama Belediyespor, Büyükçekmece Tepecikspor, Gema Polimer Şile Yıldızspor, 52 Orduspor ve Osmaniyespor tur atladı.

Tek maç eleme usulüne göre oynanan 2. tur mücadelelerinde alınan sonuçlar şöyle:

28 Eylül Salı:

Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor: 0-1

Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor: 2-0

Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor: 3-0

Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor: 2-1

Edirnespor-Çatalcaspor: 3-0

İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor: 1-1 (5-6 penaltılarla)

29 Eylül Çarşamba:

Çankaya-Ofspor: 3-2

Ağrı 1970-Kuşadasıspor: 1-0

Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi: 2-0

1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor: 2-2 (2-3 penaltılar)

Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 4-0

Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı: 1-0

Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor: 2-0

68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa: 3-0

Çarşambaspor-Altındağspor: 1-1 (4-2 penaltılar)

Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 2-2 (3-2 penaltılar)

Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor: 0-0 (4-2 penaltılar)

Bergama Belediyespor-Sancaktepe: 1-1 (5-4 penaltılar)

Hendekspor-52 Orduspor: 1-3

Esenler Erokspor-Osmaniyespor: 1-1 (6-7 penaltılar)

30 Eylül Perşembe:

13.00 Mardin 1969-Gümüşhanespor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Iğdır Futbol Kulübü-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stat henüz açıklanmadı)

14.30 Hacettepe-Kahta 02 (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

15.30 Belediye Kütahyaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kütahya Dumlupınar)

19.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Manisa Futbol Kulübü sizce bu sezon ligi kaçıcı tamamlar?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık