Son Dakika Spor Haberleri Manisa'nın Haber Sitesinde

  • Dolar 8.0975
  • Euro 9.7368
  • GR ALTIN 462.04
  • ÇEYREK 758.01

Misli.com 3. Lig'de program

Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25. hafta ile 2 ve 3. gruplarda 29. hafta müsabakaları yarın, 4. Grup'ta 29. hafta maçları ise 1 Nisan Perşembe günü yapılacak.

Misli.com 3. Lig'de program

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle:

- 1. Grup

31 Mart Çarşamba:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor (Yeşiltepe)

14.00 Kızılcabölükspor-Bucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt)

14.00 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor (Nevşehir Gazi)

14.00 Antalya Kemerspor-Ofspor (Kemer İlçe)

14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor (Edirne 25 Kasım)

14.00 Artvin Hopaspor-Payasspor (Hopa İlçe)

14.00 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor (Fatsa İlçe)

14.00 Çankaya-Arnavutköy Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

2. Grup:

31 Mart Çarşamba:

14.00 Ağrı 1970-Tekirdağspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Tokatspor-Karaman Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

14.00 Halide Edip Adıvarspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar)

14.00 İskenderun-Fethiyespor (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Mardin Fosfatspor-Ceyhanspor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Nazilli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Nazilli İlçe)

14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Yozgatspor 1959 (Beylerbeyi 75. Yıl)

- 3. Grup:

31 Mart Çarşamba:

14.00 Çarşambaspor-Şile Yıldızspor (Çarşamba İlçe)

14.00 Arhavispor-Altındağspor (Arhavi İlçe)

14.00 Çatalcaspor-Osmaniyespor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Cizrespor-Erbaaspor (Siirt Atatürk)

14.00 Yalovaspor-Isparta 32 (Yalova Atatürk)

14.00 Elazığ Karakoçan-Esenler Erokspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Karşıyaka-Batman Petrolspor (İzmir Atatürk)

14.00 Somaspor-İçel İdmanyurdu (Soma Atatürk)

4. Grup:

1 Nisan Perşembe:

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Siirt İl Özel İdare (Başpınar)

14.00 Bergama Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.00 68 Aksaray Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Dağılgan)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Alanya Kestelspor (Kelkit İlçe)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Düzcespor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

15.00 Kozanspor-Adıyaman 1954 (İsmet Atlı)

15.00 Muğlaspor-Silivrispor (Muğla Atatürk)

15.00 Modafen-Bayrampaşa (Alemdağ)


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Bu sezon sizce şampiyon hangi takım olur?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık