Reklamı Geç
8 saniye kaldı

Son Dakika Spor Haberleri Manisa'nın Haber Sitesinde

  • Dolar 8.2895
  • Euro 10.115
  • GR ALTIN 490.55
  • ÇEYREK 804.91

Misli.com 3. Lig'de görünüm

Futbolda Misli.com 3. Lig'de 1. Grup'ta 30'uncu, 2, 3 ve 4'üncü Grup'ta ise 34. hafta mücadeleleri gerçekleştirildi.

Misli.com 3. Lig'de görünüm

1. Gruptaki Belediye Derincespor-Payasspor maçı, ligden düşmesi daha önce kesinleşen konuk takımın sahaya çıkmaması nedeniyle oynanmadı. Karşılaşmayla ilgili kararı Türkiye Futbol Federasyonu verecek.

Ligde 1. Grup'ta Diyarbekirspor, 2. Grup'ta Nazilli Belediyespor, 3. Grup'ta Somaspor, 4. Grup'ta da Dila Gıda Adıyaman 1954 normal sezonu lider bitirerek Misli.com 2. Lig'e yükseldi.

1. Grup'ta Bucaspor 1928, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Ofsspor ve Arnavutköy Belediyespor, 2. Grup'ta Belediye Kütahyaspor, Fethiyespor, Yomraspor ve İskenderun, 3. Grup'ta Esenler Erokspor, İçel İdmanyurdu, Isparta 32 Spor ve Çatalcaspor, 4. Grup'ta da Bursa Yıldırımspor, Düzcespor, 68 Aksaray Belediyespor ve 1954 Kelkit Belediyespor, 2. Lig'e yükselecek son iki takımın belirleneceği play-off'ta mücadele edecek.

Misli.com 3. Lig'de normal sezonun tamamlanmasıyla 1. Grup'ta 1877 Alemdağspor, Antalya Kemerspor, Payasspor ve Manisaspor, 2. Grup'ta Atlas Maden Çengelköyspor, Tekirdağspor, Tokatspor ve Yozgatspor 1959, 3. Grup'ta Cizrespor, Gölcükspor, Arhavispor ve Yalovaspor, 4. Grup'ta da Kozanspor, Sultanbeyli Belediyespor, Silivrispor ve Muğlaspor, Bölgesel Amatör Lig'e düştü.

Gruplarda alınan sonuçlar şöyle:

1. Grup

Kızılcabölükspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 0-1

Nevşehir Belediyespor-Çankaya: 1-2

Artvin Hopaspor-Fatsa Belediyespor: 1-0

1877 Alemdağ-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 0-0

Bucaspor 1928-Antalya Kemerspor: 3-0

Manisaspor-Ofspor: 1-2

Arnavutköy Belediyespor-Diyarbekir: 0-0

Belediye Derincespor-Payasspor: (Konuk takımın maça çıkmaması nedeniyle oynanmadı)

Not: Belediye Derincespor-Payasspor maçı, ligden düşmesi daha önce kesinleşen konuk takımın sahaya çıkmaması nedeniyle oynanmadı. Karşılaşmayla ilgili kararı Türkiye Futbol Federasyonu verecek.

2. Grup

İskenderun-Belediye Kütahyaspor: 2-1

Mardin Fosfatspor-Halide Edip Adıvarspor: 1-3

Kahta 02-Tokatspor: 4-0

Ceyhanspor-Ağrı 1970: 1-4

Fethiyespor-Atlas Maden Çengelköyspor: 6-2

Yomraspor-Nazilli Belediyespor: 0-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1

Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959: 5-0

3. Grup

Erbaaspor-Karşıyaka: 1-1

Osmaniyespor-Batman Petrolspor: 3-1

Altındağspor-İçel İdmanyurdu: 7-2

Yalovaspor-Cizrespor: 0-0

Elazığ Karakoçan-Çatalcaspor: 2-1

Gölcükspor-Arhavispor: 5-2

Esenler Erokspor-Çarşambaspor: 1-3

Isparta 32-Somasapor: 3-1

4. Grup

1954 Kelkit Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor: 1-3

Sultanbeyli Belediyespor-Bergama Belediyespor: 0-0

52 Orduspor-Modafen: 1-1

Düzcespor-Kırıkkale Büyük Anadolu: 1-1

Alanya Kestelspor-Muğlaspor: 2-2

Bursa Yıldırımspor-Kozanspor: 1-2

Karbel Karaköprü Belediyespor-Dila Gıda Adıyaman 1954: 3-1

Bayrampaşaspor-Silivrispor: 3-0


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Bu sezon sizce şampiyon hangi takım olur?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık